LAPIERRE YOL BİSİKLETLERİ

YOL BİSİKLETLERİ

 

Özgürlüğün ve şehrin sınırlarını aşmak isteyenler için tasarlanmış Lapierre Yol Bisikletleri ile istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uzak ya da yakın hiç fark etmez. Lapierre Yol Bisikletleri ile dinamik, hızlı ve güvenli yolculuğa hazır olun.

 

Profesyonel bisiklet sürücüleri için özel olarak tasarlanmış olan bu bisikletler, hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. İnce tekerlekleri kolay ve konforlu bir şekilde yol almanızı sağlar. Yüksek vites sayısı ve benzersiz donanımıyla uzun yollar kat etmeyi oldukça kolay hale getirir. Çadır, yiyecek ve giyecek gibi yüklerinizi taşıyabilir, ülkeler arası yolculuk yapabilirsiniz. Engebeli arazilerde kullanıma uygun değildir. Anında tepki verdiğinden deneyimli sürücüler tarafından kullanılması gereklidir.

 

UÇARAK GİTMEK DİYE BUNA DENİR

 

Lapierre Yol Bisikletleri ile uçmaya hazır olun. Yarış ve uzun yollar için özel olarak tasarlanan bu bisiklet, sizi maceradan maceraya sürükleyecek ve özgürlüğün tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

 

Lapierre’nin size özel üretilen bisikletlerine göz atın ve istediğiniz hayat tarzına uygun bisikleti seçin. Bilmediğiniz, farklı dünyalara doğru yol alın. Bisiklet tutkusunu doruklarda yaşayın.