2016 LAPIERRE ŞEHİR BİSİKLETLERİ

ŞEHİR BİSİKLETLERİ

 

Lapierre Şehir Bisikletleri, size aslında yolların çok daha keyifli olduğunu kanıtlayacak ve trafikte keyifle yol almanızı sağlayacak. Kaliteli donanımı ve estetik tasarımları ile bir şehir bisikletinden beklediğiniz her şey Lapierre’de…

 

Konforu ön planda tutan tasarımı ile sizi varacağınız noktaya rahatlıkla götüren Şehir Bisikletleri, orta kalınlıktaki lastikleriyle güvenle yol almanızı sağlar. Yol bisikletine göre daha ağır ve daha kalın lastiklere sahiptir. Bisiklet sürmeye yeni başlayacaklar için idealdir. İşe giderken veya kısa gezintiler için kullanabileceğiniz şehir bisikletleri, kolay ulaşım imkânı sağlar. Ön ve arka ışıklar, sepet, çamurluklar gibi aksamları bulunabilir. Son derece güvenlidir.

 

Şehir Bisikletleri İle Hayata Farklı Gözden Bakın

 

Şehrin sokaklarında, kendi dünyanızı keşfetmeye hazır mısınız? Müzik eşliğinde şehri izlemek, trafiğin yoğun olduğu yerlerden sıyrılarak uzaklaşmak, zinde kalmak ve rüzgârı hissetmek için bir şehir bisikleti edinin. Yaşamın ne kadar etkileyici olduğunun farkına varacaksınız.

 

Lapierre Şehir Bisikletleri, size kalite ve estetiği bir arada sunar. Profesyonelleri tercihi olan Lapierre markasına göz atın ve size en uygun bisikleti alın.