2017 LAPIERRE DAĞ BİSİKLETLERİ

DAĞ BİSİKLETİ

 

Doğanın eşsiz manzarası ve temiz hava eşliğinde yaptığınız yolculular bir başkadır. Bu yolculuğu bir dağ bisikletiyle yapmak unutulmazdır. Lapierre Dağ Bisikleti, macera ve özgürlükten yana olanlara sesleniyor. Lapierre Dağ Bisikletleri ile sorunsuz ve keyifli bir doğa yolculuğu yapmaya hazır mısınız?

 

Dağ Bisikletleri, dengeli ve rahat bir kullanım sağlar. Yapısı, çeşitli zemin şartlarına uygundur. Arazide daha iyi yol tutuşu sağlaması için tekerlekleri kalın ve dişlidir. Diğer bisikletlere göre daha ağırdır. Doğanın keyfini çıkararak, konforlu bir sürüş gerçekleştirmek için idealdir.

 

Dağ Bisikletleri Doğa Aşkıyla Birleşiyor

 

Kendinizi özgür ve zinde hissetmenizi sağlayacak olan Dağ Bisikletleri, size eşsiz deneyimler yaşatır. Güvenli ve uyumlu yapısıyla, sadece yola odaklanmanızı ve olduğunuz yerin tadını çıkarmanızı sağlar. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan dağ bisikletleri, size sorunsuz ve kesintisiz yolculuk sunar.

 

Bisiklet tutkusu ve doğada olma tutkusunu bir arada yaşayanlar için ideal olan Dağ Bisikletleri, hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir parçanız haline gelecek. Lapierre kalitesine ve özel tasarımlarına sahip olmak için size en uygun bisikleti seçin.

2016 Modelleri