grup-header-cross

2017 LAPIERRE CROSS BİSİKLETLERİ

Lapierre Cross Bisikletleri

Lapierre Cross Bisikletleri: Bisiklete gerçek anlamda hâkim olmak, hem yol bisikletinin hızını hem de dağ bisikletinin manevra kabiliyetinin tadını çıkarmak istiyorsanız Cross Bisikleti tercih etmelisiniz. Lapierre Cross Bisikletleri, hafifliği, esnekliği ve kolay sürüş özellikleriyle size her türlü zorluğa karşı koymanızı sağlar.

 

Hem hafif arazide kullanayım hem de şehirde konfordan ödün vermeyeyim diyenlerdenseniz, Lapierre Cross modelleri tam size göre. Büyük tekerleri ile hızlanma ve şehir engellerini  aşma konusundaki başarısını hafif arazide de gösteren Cross modelleri hafta sonunu açık havada geçirmek isteyenler için ideal.

 

KALP ATIŞLARINIZ HIZLANACAK

 

Diğer bisikletlere nazaran daha küçük boyutlarda üretilen Cross Bisiklet, size normal bir sürüşten çok hareketli bir sürüş sağlar. Genelde ayakta kullanılan bu bisikletler, gösteri ve engebeli arazilerde gerçekleştirilen yarışlar için uygundur. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan bu bisikletler ile heyecanı doruklarda yaşayabilir, iki teker üzerinde size özgü hareketler geliştirebilirsiniz.

 

Lapierre Bisiklet, size en uygun bisiklet tasarımını sunarak, istediğiniz sürüşe ulaşmanızı sağlar. Kalite ve estetiğin adresi Lapierre’ye göz atmadan bisiklet sahibi olmayın.