Lapierre Cyclo Cross

2017 LAPIERRE CYCLO CROSS BİSİKLETLERİ

CYCLO CROSS BİSİKLET

 

Lapierre Cyclo Cross Bisiklet ile her türlü yolu kolaylıkla aşmaya hazır olun. Dünyada en fazla tercih edilen bisikletlerin başında gelen cyclo cross bisiklet, hem şehirde hem de engebeli arazilerde kullanılabilecek muazzam bir bisiklet türüdür. Nereye gideceğinin önemi yok, sadece karar ver yeter.

 

Bisikleti ile engel tanımayanlar için tasarlanmış olan bisiklet, kalın ve dişli tekerlekleri ve hafif yapısıyla tüm arazilerde kolaylıkla yol almanızı sağlar. Kısa mesafeli yarışlar için de tercih edilen bu bisiklet, hem şehirde hem de hafif dağlık alanlarda kullanıma uygundur. Tüm dünyada en çok tercih edilen bisiklet türlerinin başında gelir. Ülkemizde de kullanımı git gide yaygınlaşan bu bisiklet türü ile şehirde işe gidebilir veya doğa turlarına katılabilirsiniz.

 

SEN SADECE GİDECEĞİN YERE KARAR VER

 

Bisikletinize güvenmenin ve sizi yarı yolda bırakmayacağını bilmenin benzersiz rahatlığını yaşatan Cyclo Cross Bisikletler, kontrollü bir sürüşe odaklanılarak oluşturulmuştur. Bisikletinizin ve yolun kontrolünü daha fazla sağlamanız için gidon ve gidon boğazı yüksek tutulmuştur. Çamur ve diğer engellere daha iyi göğüs germesi için tekerlek setleri ağır veya sık telli olmaz.

 

Lapierre güvencesi ve kalitesi altında sahip olacağınız bu bisiklet ile sen sadece nereye gideceğine karar ver, gerisini bisikletine bırak…