Lapierre Bisiklet Modelleri

Üst segment  bisiklet tutkunları için en güzel ve performanslı bisiklet modelleri sunuyoruz

Bisiklet sürüş tarzınız ne olursa olsun; yol, dağ, gezinti, spor ya da fitness. Hayallerinizin bisiklet modelleri mutlaka Lapierre koleksiyonunda. Tüm modelleri Fransa’da tasarlanan Lapierre, halen Fransız pazarında üst seviye bisiklet segmentinde lider konumdadır. Türkiye pazarında da Yol, Cyclo Cross, Fitness, Cross, Şehir ve Dağ Bisikleti modelleri ile yer alan Lapierre, modelleri ile Türkiye yollarında her yıl daha fazla karşılaşmaktan mutluyuz.

lapierre logo

Bisiklet sporu emek ister, üstün teknoloji ile imal edilmiş Lapierre Bisiklet Modelleri çabalarınızı sonuca dönüştürür.

Yol bisiklet yarışları diğer bir çok spor dalına göre çok daha zorlu karşılaşmalardır, tüm sporların en zorlularından biridir. Dünyaca çapında bir çok büyük yol bisikleti yarışında seçkin bisikletçilerin tercihi olan Lapierre gücün sürrat ve performansa dönüşmesinde tercih ettikleri markadır. Sadece birkaç hafta içinde binlerce km kat etmek zorunda olan yarışmacılar, fiziksel dayanıklılık sınırlarını olabildiğince uç noktalara taşımakta ve birbirleri ile rekabet etmektedirler. Alabilecekleri her bir zerre destek sonuca direk etki eder…

lapierre yol bisikleti

Özgürlüğün ve şehrin sınırlarını aşmak isteyenler için tasarlanmış Lapierre Yol / Yarış Bisikletleri ile rüzgarla yarışın. Uzak ya da yakın hiç fark etmez. Lapierre Yol / Yarış modelleri ile dinamik, hızlı ve güvenli yolculuğa hazır olun.

lapierre cyclo cross bisiklet-p

Lapierre Cyclo Cross Bisiklet ile her türlü yolu kolaylıkla aşmaya hazır olun. Dünyada  her geçen gün daha popüler hale gelen cyclo cross bisiklet, hem şehirde hem de engebeli arazilerde kullanılabilecek muazzam bir bisiklet türüdür. Nereye gideceğinin önemi yok, sadece karar ver yeter.

Lapierre Şehir Bisikletleri

Lapierre Şehir Bisikletleri, size aslında yolların çok daha keyifli olduğunu kanıtlayacak ve trafikte keyifle yol almanızı sağlayacak. Kaliteli donanımı ve estetik tasarımları ile bir şehir modelinden beklediğiniz her şey Lapierre’de…

Doğanın eşsiz manzarası ve temiz hava eşliğinde yaptığınız yolculular bir başkadır. Bu yolculuğu bir dağ bisikletiyle yapmak unutulmazdır. Lapierre Dağ Bisikleti, macera ve özgürlükten yana olanlara sesleniyor. Lapierre Dağ Bisikletleri ile sorunsuz ve keyifli bir doğa yolculuğu yapmaya hazır mısınız?

lapierre cross bisikleti-p

Bisiklete gerçek anlamda hâkim olmak, hem yol bisikletinin hızını hem de dağ bisikletinin manevra kabiliyetinin tadını çıkarmak istiyorsanız Cross Bisikleti tercih etmelisiniz. Cross Bisiklet, hafifliği, esnekliği ve kolay harekete geçmesi özellikleriyle size her türlü zorluğa karşı koymanızı sağlar

lapierre fitness bisikleti

Sporunu açık havada yapmak isteyenler için ideal olan Fitness Bisikleti ile forma girmek artık çok kolay ve keyifli. Lapierre’nin Fitness Bisikletleri ile tanışın. Aradığınız tüm özelliklere ve en iyi sonuca bu bisikletler ile ulaşacaksınız.